м. Дніпро, вул. Робоча 23М.

Порожки для підлоги


Порівняння товарів (0)


Стыковочный профиль арт. ППл-2. 1 м (пластик)

Стыковочный профиль арт. ППл-2. 1 м (пластик)

Пластиковый профиль арт. ППл-2. Длина: 1 м. Ширина: 30х4,5 мм.Стыковочный профиль.Гладкий  со с..

65.00грн.

Стыковочный профиль арт.200. 0,9 м (алюминий)

Стыковочный профиль арт.200. 0,9 м (алюминий)

Алюминиевый профиль арт.200. Длина: 0,9 м. Ширина: 33х9 мм. Стыковочный профиль гладкий со скрытым к..

65.00грн.

Показано з 1 по 2 із 2 (всього сторінок: 1)

Купіть поріжки для підлоги у нас

Якщо покриття для підлоги в кімнатах квартири різне і знаходиться на різних рівнях, дефект усувається пороками для підлоги.

Поріжок - накладка, що приховує стики, щілини та інші післяремонтні «непорозуміння». Більше того, така деталь надійно захищає підлоговий матеріал від бруду, пилу, сміття, непередбачуваних реакцій на зовнішні подразники. А вас від поранень про гострі краї порогів.

Завдяки поріжкам, ремонт виглядає закінченим, повноцінним та якісним. Це створює почуття задоволеності, комфорту та затишку.

Матеріали, форми кольору

Створюються порожки для підлоги з різних матеріалів. Вони бувають різних форм і кольорів – від класичних бежевих до неонових. Діляться за кріпленнями на відкриті та закриті. Відкриті пороги простіше вмонтовуються. А закриті вимагають на встановлення більше часу та зусиль, зате вигляд виходить шикарним.

Ціна порожків різна. Пластикові набагато дешевші від алюмінієвих або латунних. Вартість дерев'яних залежить від породи дерева.

Види порожків

  1. Металеві. Покриті спеціальним захисним засобом від корозії, тому довговічні та зносостійкі. Чудово виглядають на натуральному паркеті.
  2. Гумові. Для підвищеної безпеки. Використовуються у місцях із різким перепадом рівнів висот. Захищають вашу підлогу від зношування. Прості в експлуатації. Легко змінюються.
  3. Дерев'яні. Дорогі, але неймовірно красиві. Вони не такі популярні, як, наприклад, металеві, але свого покупця мають. Термін служби невеликий, тому що виготовляються з натуральних матеріалів.
  4. Пробкові. Мають надгнучкість. Відмінне рішення для обробки кутів та поворотів.
  5. Пластикові. Міцними їх не назвеш, та й служать вони не довго. Відрізняються легкістю експлуатації, низькою вартістю та різноманітністю.

Переваги:

  • зносостійкість;
  • пожежостійкість;
  • простість при монтажі/демонтажі;
  • екологічність;
  • надійність;
  • захист;
  • привабливий зовнішній вигляд.

Перед тим, як купувати той чи інший профіль, намалюйте у своїй уяві картину готового ремонту. А чи підійде ця форма? Чи доречний цей відтінок. Як правильно підібрати поріжки?

Правила вибору порожків для підлоги

Записуйте!

Прямолінійні. Використовуються для обробки стиків на одному рівні.

Перехідні. Для обробки різнорівневих щілин у статевих покриттях.

Завершальні. Як остання нота в акорді завершує цілісну картину.

Кутові. Виготовляються із гнучкого матеріалу. Їхнє основне завдання — кути та щілини між сходинками.

- Т-подібний молдинг. Використовується для стикування покриттів із різних матеріалів.

Колірна гамма порожків повинна відповідати інтер'єру та кольоровій гамі обраних раніше матеріалів. Але також може стати яскравим акцентом у вашому дизайні, головне, щоб колір наголошував, а не привертав увагу до недоліків.

Якщо у вас є сумніви чи питання, як вибрати поріжки для підлоги, наші консультанти допоможуть вам знайти правильне рішення швидко, якісно та недорого. Адже у нас завжди знижки та подарунки, а ще цікаві пропозиції, які не залишать вас байдужими.

Дзвоніть!

(066) 692 55 66

(068) 719 93 47

(093) 248 5437